Kocaeli Kurtarıcı: İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda!

Araç sahipleri için en zor anlardan biri yolda kalmaktır. Bu noktada Kocaeli Kurtarıcı Oto Kurtarıcı ve diğer hizmetleri ile devreye girmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile değerli müşterilerinin yanındadır.

Araba Çekici 7/24 Yol Yardım

Aracınız hangi model olursa olsun, ister şehir içinde ister şehirlerarası yollarda, Kocaeli Kurtarıcı sizlere en hızlı ve güvenilir Araba Çekme hizmetini sunmaktadır.

Otobüs Çekici 7/24 Yol Yardım

Firma, otobüs sektörü için de Yol Yardım desteği ile 7/24 hizmetinizdedir. Otobüslerinize özel taşıma ve Otobüs Çekme hizmetleriyle yolda kalmış otobüslerinizi en hızlı şekilde güvenli bir yere taşımaktadır.

Tır Çekici 7/24 Yol Yardım

Tır sahipleri, Kocaeli Kurtarıcı’nın sizin için özel olarak sunduğu Tır Çekme hizmeti ile yolda kalma sorunundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Günün her saati bize ulaşabilir, tırlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz yere taşıtabilirsiniz.

Kamyon Çekici 7/24 Yol Yardım

Firma tarafından Kamyon Çekme hizmeti de sunulmaktadır. Kocaeli Kurtarıcı olarak, taşımacılık işlerinizin aksamaması için kamyonlarınızı hızlı bir şekilde güvenli bir yere taşımaktadır.

  1. Oto Kurtarıcı
  2. Yol Yardım
  3. Otobüs Çekme
  4. Tır Çekme
  5. Kamyon Çekme
  6. Araba Çekme

Hizmetleri başta olmak üzere, profesyonel destek sağlamaktadır. Günün her saatinde kesintisiz hizmet sunan firma, her türlü araç için de destek sağlamaktadır.

Ruhi Akbuğa
Şirket Sahibi